Koła naukowe

Studenci Wydziału mogą rozwijać swoje pasje badawcze i naukowe oraz zainteresowania artystyczne i sportowe działających na Wydziale i Uczelni kołach naukowych i organizacjach studenckich


Regulamin uczelnianych organizacji studenckich w ZUT w Szczecinie

 

 Niezbędnik Kół i Organizacji Studenckich 

 

Wydział Ekonomiczny:  
LpNazwa kołaTelefonE-mailOpiekun koła
1Studenckie Koło Naukowe Analizy Gospodarczej i Innowacji914496991 sknanalitycy@zut.edu.pldr hab. inż. Irena Łącka 
2Studenckie Koło Naukowe Ekonomii "Inwestor"914496999 Janusz.Myszczyszyn@zut.edu.pldr Janusz Myszczyszyn 
3Studenckie Koło Naukowe Ergonomii i Bezpieczeństwa i Higieny Pracy914496962 Jerzy.Bielec@zut.edu.pldr Jerzy Bielec 
4Studenckie Koło Naukowe Gospodarka Turystyczna914496974 jsienkiewicz@zut.edu.pldr Joanna Julia Sienkiewicz 
5Studenckie Koło Naukowe Logistyki i Transportu914496888 Agnieszka-Barczak@zut.edu.pldr Agnieszka Barczak 
6Studenckie Koło Naukowe Marketingu "Promar"914496920 promar@zut.edu.pldr Piotr Nowaczyk 
7Studenckie Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Nieruchomościami914496945   Maciej.Nowak@zut.edu.pldr Maciej Nowak 
8Studenckie Koło Naukowe Rachunkowość "FIFO"914496937 sknr@o2.pl

dr Marzena Rydzewska-Włodarczyk;

dr Iwona Majchrzak

 
9Studenckie Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji ZUTiR914496977 kntir@zut.edu.pldr Agnieszka Brelik 

  

Koło Naukowe Informatyki BIT działające przy Katedrze Analizy Systemowej i Finansów -  Janickiego 31 (zawieszono z powodu urlopu opiekuna)

 

 Wykaz organizacji i stowarzyszeń studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie