Katedra Analizy Systemowej i Finansów

 

 ul. Janickiego 31

 71-270 Szczecin

 Centrala: 449 68 50

  

 

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail

dr hab. Grażyna Karmowska prof. ZUT 

6890

113

grazyna.karmowska@zut.edu.pl 

 

 

 

Zakład Analizy Systemowej

 

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr hab. Grażyna Karmowska prof. ZUT 

Dorobek naukowy

6890 

113 

grazyna.karmowska@zut.edu.pl 

 

 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr inż. Andrzej Sobczyk 

6893 

111 

andrzej.sobczyk@zut.edu.pl 

dr inż. Beata Szczecińska 

Dorobek naukowy

6896 

105 

beata.szczecinska@zut.edu.pl 

dr inż. Henryk Marjak 

Dorobek naukowy

6899 

102 

henryk.marjak@zut.edu.pl 

Doktoranci 

telefon

pokój

e-mail 

mgr inż. Julita Stańczuk

6895

112

julita.stanczuk@zut.edu.pl

mgr Iwona Wasiak 

6895 

112 

iwona.wasiak@zut.edu.pl 


Sekretariat - spec. inż. tech.
 

telefon

pokój 

e-mail 

Hanna Łopuszańska

6886 

114

hlopuszanska@zut.edu.pl

 

 

 

 

Zakład Badań Systemów Transportu i Logistyki

 

 

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr hab. Czesława Christowa,
prof. ZUT

Dorobek naukowy

Artykuły prasowe:
Przedsiębiorca str. 1, str. 2, str. 3;
Obserwator Morski str. 1, str. 2
Wywiad radiowy

6891 

117

czeslawa.christowa@zut.edu.pl

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Agnieszka Barczak 

Dorobek naukowy

6888 

109 

agnieszka-barczak@zut.edu.pl 

dr inż. Piotr Ogonowski 

Dorobek naukowy

6892 

103 

piotr.ogonowski@zut.edu.pl 

dr Anna Czarny 

Dorobek naukowy

   6914   

  119 

anna.czarny@zut.edu.pl 

dr Elwira Leśna - Wierszołowicz

6895112elesna@zut.edu.pl  
dr Feliks Stawarczyk6855115

fstawarczyk@zut.edu.pl

 

Pracownia Finansów

Kierownik

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Wojciech Zbaraszewski

Dorobek naukowy

Monografia (Pl, De

6913 

122 

wojciech.zbaraszewski@zut.edu.pl 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Dawid Dawidowicz

Dorobek naukowy
Publikcje: 1, 2, 3 

6915 

120 

dawid.dawidowicz@zut.edu.pl 

Asystent 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Emilia Barej-Kaczmarek

Dorobek naukowy

6911 

116 

emilia.barej@zut.edu.pl 

 

 

 

 KATEDRA ANALIZY SYSTEMOWEJ I FINANSÓW

KONSULTACJE, UL. JANICKIEGO 31

Semestr zimowy w roku akad. 2017-2018

 LP.

IMIĘ I NAZWISKO

DZIEŃ

GODZINY

SALA

1.

Prof. dr hab. Grażyna KARMOWSKA

Wtorek

10.00-11.00

113

2.

Prof. dr hab. Czesława CHRISTOWA

Środa

15,00-16,00

123

3.

Dr Agnieszka BARCZAK

(proszę o zapowiedź e-mailem:

agnieszka-barczak@zut.edu.pl)


109

4.

Dr Emilia BAREJ–KACZMAREK

Urlop do 31.01.2017


116

5.

Dr Anna CZARNY

Poniedziałek

(proszę o zapowiedź e-mailem:

Anna.czarny@zut.edu.pl)

15,00-16,00

119

6.

Dr Dawid DAWIDOWICZ

Poniedziałek

9,00-10,00

120

7.

Dr inż. Henryk MARJAK

Piątek

(proszę o zapowiedź e-mailem:

henryk.marjak@zut.edu.pl)

10.00-11.30

102

8.

Dr Elwira LEŚNA-WIERSZOŁOWICZ

Piątek

12,45-13,45

112

9.

Dr inż.. Andrzej SOBCZYK

Czwartek

13,00-14,00

111

10.

Dr Feliks Marek STAWARCZYK

Środa

13,15-14,00

124

11.

Dr inż. Beata SZCZECIŃSKA

Wtorek

12,00-13,30

105

12.

Dr Wojciech Zabaraszewski

Wtorek

8,15-9,45

122

 

 SEKRETARIAT KATEDRY:

UL. JANICKIEGO 31, POK. 114

OTWARTY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK W GODZINACH 715-1515

h.lopuszanska@zut.edu.pl

telefon: 91 449 68 86

 

E-MAIL DO KAŻDEGO Z NAUCZYCIELI AKADEMICKICH: imie.nazwisko@zut.edu.pl