Katedra Analizy Systemowej i Finansów

 

 ul. Janickiego 31

 71-270 Szczecin

 Centrala: 449 68 50

  

 

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail

dr hab. Grażyna Karmowska prof. ZUT 

6890

113

grazyna.karmowska@zut.edu.pl 

 

 

 

Zakład Analizy Systemowej

 

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr hab. Grażyna Karmowska prof. ZUT 

Dorobek naukowy

6890 

113 

grazyna.karmowska@zut.edu.pl 

 

 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr inż. Andrzej Sobczyk 

6893 

111 

andrzej.sobczyk@zut.edu.pl 

dr Agnieszka Barczak 
Dorobek naukowy

6888109agnieszka-barczak@zut.edu.pl 

dr inż. Beata Szczecińska 

Dorobek naukowy

6896 

105 

beata.szczecinska@zut.edu.pl 

dr inż. Henryk Marjak 

Dorobek naukowy

6899 

102 

henryk.marjak@zut.edu.pl 

 

 

 

Zakład Badań Systemów Transportu i Logistyki

 

 

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Anna Czarny 

Dorobek naukowy

   6914   

  119 

anna.czarny@zut.edu.pl 

dr Feliks Stawarczyk6855115

fstawarczyk@zut.edu.pl

 

Pracownia Finansów

Kierownik

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Wojciech Zbaraszewski

Dorobek naukowy

Monografia (Pl, De

6913 

122 

wojciech.zbaraszewski@zut.edu.pl 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Dawid Dawidowicz

Dorobek naukowy
Publikcje: 1, 2, 3 

6915 

120 

dawid.dawidowicz@zut.edu.pl 

dr Emilia Barej-Kaczmarek

Dorobek naukowy

6911 

116 

emilia.barej@zut.edu.pl 

 

 

 

 KATEDRA ANALIZY SYSTEMOWEJ I FINANSÓW

KONSULTACJE, UL. JANICKIEGO 31

Semestr letni w roku akad. 2017-2018

 LP.

IMIĘ I NAZWISKO

DZIEŃ

GODZINY

SALA

1.

Prof. dr hab. Grażyna KARMOWSKA

Wtorek

9.30-11.00

113

2.

Dr Agnieszka BARCZAK

Wtorek

17.04 -13.30 - 15.00

24.04 - odwołane

od 8.05 konsultacje w godzinach 11.00 - 12.30

29.05 - odwołane

109

4.

Dr Emilia BAREJ–KACZMAREK

Środa, Czwartek

9.00-9.45

116

5.

Dr Anna CZARNY

Poniedziałek

Czwartek

(proszę o zapowiedź e-mailem:

anna.czarny@zut.edu.pl)

10.45-11.30

11.15-12.00

119

6.

Dr Dawid DAWIDOWICZ

Wtorek

9.00-10.30

120

7.

Dr inż. Henryk MARJAK

Piątek

(proszę o zapowiedź e-mailem:

henryk.marjak@zut.edu.pl)

10.00-11.30

102

9.

Dr inż. Andrzej SOBCZYK

Poniedziałek

12.00-13.30

111

10.

Dr Feliks Marek STAWARCZYK

Czwartek

13.00-13.45

124

11.

Dr inż. Beata SZCZECIŃSKA

Wtorek

12.00-13.30

105

12.

Dr Wojciech Zabaraszewski

1) poniedziałki na ul. Żołnierskiej s.125

w terminach: 05.03, 19.03, 09.04,

23.04, 14.05, 28.05, 11.06, 18.06

2) wtorki na ul. Janickiego s.122

w terminach: 27.02, 13.03, 27.03,

17.04, 08.05, 22.05, 05.06

1) 11.15-13.15

 

 

2) 8.15-11.30

122

 

 SEKRETARIAT KATEDRY:

UL. JANICKIEGO 31, POK. 115

OTWARTY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK W GODZINACH 730-1530

E-MAIL DO KAŻDEGO Z NAUCZYCIELI AKADEMICKICH: imie.nazwisko@zut.edu.pl