Katedra Marketingu

http://www.km.e-ar.pl/
ul. Żołnierska 47
71-210 Szczecin

Centrala: 449 69 00

Fax: 449 69 06

Kierownik Katedry Marketingu 
Prof. zw. dr hab. Leonid Worobjow   leonid.worobjow@zut.edu.pl

pok. 308 tel. (91) 449 69 05  

 

  

Pracownia Zarządzania Marketingowego

Dr Rafał Mazur rafal.mazur@zut.edu.pl (kierownik Pracowni)

Pok. 309, tel. (91) 449 69 07

 

 Dr Joanna Hernik joanna.hernik@zut.edu.pl

Pok. 310, tel. (91) 449 69 08

http://jhernik.info.pl

 

 Dr Karolina Ertmańska karolina.ertmanska@zut.edu.pl

Pok. 310, tel. (91) 449 69 08 

  

 

Pracownia Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych
Dr Arkadiusz Malkowski arkadiusz.malkowski@zut.edu.pl (kierownik Pracowni)

Pok. 305, tel. (91) 449 69 20

  

Dr Zbigniew Mazur zbigniew.mazur@zut.edu.pl

Pok. 303, tel. (91) 449 69 24

  

Dr Piotr Nowaczyk piotr.nowaczyk@zut.edu.pl

Pok. 305, tel. (91) 449 69 20

 

 

 
Sekretariat 
wtorek i czwartek

lic. Irena Krzywińska-Kawałkiewicz  e-mail: Irena.Krzywinska-Kawalkiewicz@zut.edu.pl

pok. 307,  tel. (91) 449 69 06  

 

 

 

 

 

 KONSULTACJE NAUCZYCIELI WYDZIAŁU EKONOMICZNEGO

semestr letni roku akademickiego 2016-2017

 

 

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

DZIEŃ

GODZINA

GABINET

1.

PROF. LEONID WOROBJOW

ŚRODA

13.00-15.00

308 UL. ŻOŁNIERSKA 47

2.

DR KAROLINA ERTMAŃSKA

ZWOLNIENIE LEKARSKIE

 

310 UL. ŻOŁNIERSKA 47

3.

DR JOANNA HERNIK

WTOREK

9.30-11.30

310 UL. ŻOŁNIERSKA 47

4.

DR ARKADIUSZ MALKOWSKI

WTOREK

13.30-15.00

305 UL. ŻOŁNIERSKA 47

5.

DR RAFAŁ MAZUR

CZWARTEK

13.00-14.00

309 UL. ŻOŁNIERSKA 47

6.

DR ZBIGNIEW MAZUR

PONIEDZIAŁEK

17.15-18.00

303 UL. ŻOŁNIERSKA 47

7.

DR PIOTR NOWACZYK

PONIEDZIAŁEK

14.15-15.00

305 UL. ŻOŁNIERSKA 47

 

SEKRETARIAT KATEDRY:

UL. ŻOŁNIERSKA47, POK. 307 CZYNNY DLA STUDENTÓW CODZIENNIE: 7.30-15.30

E-MAIL: irena.krzywinska-kawalkiewicz@zut.edu.pl

TEL:  91 449 6906

E-MAIL DO KAŻDEGO Z NAUCZYCIELI AKADEMICKICH:

LEONID.WOROBJOW@ZUT.EDU.PL

KAROLINA.ERTMANSKA@ ZUT.EDU.PL

JOANNA.HERNIK@ZUT.EDU.PL

ARKADIUSZ.MALKOWSKI@ZUT.EDU.PL

RAFAL.MAZUR@ZUT.EDU.PL

ZBIGNIEW.MAZUR@ZUT.EDU.PL

 

PIOTR.NOWACZYK@ZUT.EDU.PL